Śmierć 15-letniego motocyklisty pod Nowym Targiem. Zderzył się z osobówką

i

Autor: fsHH/cc0/pixabay 15-letni motocyklista zmarł w szpitalu, w wyniku obrażeń odniesionych po zderzeniu z osobówką.

Tragedia w Małopolsce

Śmierć 15-letniego motocyklisty pod Nowym Targiem. Zderzył się z osobówką

2022-09-17 21:57

Nie żyje 15-letni motocyklista, który w sobotę, 17 września w miejscowości Rogoźnik koło Nowego Targu zderzył się z samochodem osobowym. Jak podaje PAP, chłopak zmarł po przewiezieniu do szpitala, a ślady na biorącym udział w zdarzeniu samochodzie świadczą o tym, że nie było to zderzenie czołowe. Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii.

Tragedia pod Nowym Targiem. Nie żyje 15-letni motocyklista

Na drodze wojewódzkiej numer 957 w miejscowości Rogoźnik koło Nowego Targu doszło w sobotę, 17 września do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. 15-letni kierowca jednośladu nie przeżył wypadku - przekazał PAP dyżurny nowotarskiej policjiBezpośrednio po kraksie poszkodowany chłopak trafił do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować jego życia. Wiadomo, że po jezdni 15-latek poruszał się motocyklem crossowym. Na miejscu pracują śledczy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie było to zderzenie czołowe, o czym świadczą ślady na samochodzie biorącym udział w wypadku.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Szanowany prawnik zamordowany przez trzy kobiety. Córka, kochanka i przyjaciółka zgotowały mu straszny los dla pieniędzy

"Kierowco! nie polujemy na zebrach"

Utrudnienia po wypadku śmiertelnym w Rogoźniku

Droga wojewódzka nr 957 w Rogoźniku jest obecnie częściowo nieprzejezdna. Na miejscu wypadku trwają czynności z udziałem prokuratora. Nie jest znany termin zakończenia pracy przez śledczych na miejscu zdarzenia.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany