Straż miejska w Krakowie pogrążona w żałobie. Robert był wzorowym strażnikiem przez ponad 20 lat

i

Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa; Shutterstock

Smutna wiadomość

Straż miejska w Krakowie pogrążona w żałobie. Robert przez ponad 20 lat był wzorowym pracownikiem

2023-06-21 13:25

Krakowska straż miejska przekazała smutną wiadomość o śmierci jednego z funkcjonariuszy - Roberta Skowronka. Mundurowy pracował w oddziale III Nowa Huta. Do formacji wstąpił w 2000 r. i był wielokrotnie nagradzany. Za wzorowe osiągnięcia zawodowe otrzymał między innymi nagrodę "Bezpieczny Kraków", a także medal od prezydenta RP za długoletnią służbę i sumienne wypełnianie obowiązków.

Kraków. Straż miejska w żałobie. Robert od ponad 20 lat był wzorowym pracownikiem

Straż Miejska w Krakowie straciła jednego ze swoich funkcjonariuszy. Formacja przekazała smutną informację o śmierci Roberta Skowronka, strażnika miejskiego z oddziału III Nowa HutaMundurowy posiadał bogate doświadczenie zawodowe, pracę w krakowskiej straży miejskiej zaczął bowiem w 2000 r. Był wielokrotnie nagradzany za wzorowe wypełnianie obowiązków. W 2014 roku otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa „Bezpieczny Kraków”. Jego praca przyczyniła się do poprawy bezpieczeństwa w mieście. Z kolei w 2021 roku postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, został odznaczony medalem za długoletnią służbę i wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Rodzinie, Bliskim oraz wszystkim osobom pogrążonym w żałobie składam wyrazy głębokiego współczucia i żalu - napisał w imieniu krakowskiej straży miejskiej komendant Jerzy Mądrzyk.

Kara bezwzględnego więzienia dla Michała P. za znęcanie się nad psem
Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?