Szaflary. Zwłoki dwóch braci znalezione w sąsiednich domach. Zmarli kilka dni temu?

2021-04-07 20:10 at
Karetka, zdjęcie poglądowe
Autor: Andrzej Lange/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Do makabrycznego odkrycia doszło dzisiaj (7 kwietnia) na terenie dwóch sąsiadujących ze sobą posesji w miejscowości Szaflary (pow. nowotarski). Jak informuje portal onet.pl, znaleziono tam zwłoki dwóch braci w wieku 40 i 45 lat. Nieoficjalnie wiadomo, że stan ciał wskazuje, iż mężczyźni zmarli już kilka dni temu. Odkrycia dokonali znajomi jednego z braci, zaniepokojeni brakiem kontaktu z jego strony. Trwa ustalanie okoliczności tragicznego zdarzenia.

Szaflary. Zwłoki dwóch braci znalezione w sąsiadujących ze sobą domach

Jak informuje portal onet.pl, w środę (7 kwietnia) na terenie dwóch sąsiadujących ze sobą posesji we wsi Szaflary (pow. nowotarski) dokonano makabrycznego odkrycia. Znajomi właściciela jednego z domów, zaniepokojeni brakiem kontaktu z jego strony postanowili złożyć mu wizytę. Wewnątrz domu znaleźli zwłoki mężczyzny. Wezwani na miejsce policjanci weszli do sąsiedniego domu, w którym mieszkał brat denata i odkryli drugie ciało. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że stan zwłok wskazuje, iż do śmierci mężczyzn doszło już kilka dni temu.

PRZECZYTAJ: Kozłów: Mały Filipek pochowany w białej trumience. Wzruszający pogrzeb: "Został zabity jak Pan Jezus" [WIDEO, ZDJĘCIA]

Z ustaleń portalu onet.pl wynika, że zmarli bracia mieli 40 i 45 lat. Mieszkali samotnie. Trwa wyjaśnianie okoliczności ich śmierci. Ciała zostały zabezpieczone i będą poddane sekcji zwłok. Autopsja pozwoli na na określenie przyczyny zgonu, co pomoże ustalić, czy bracia padli ofiarą przestępstwa, czy też zmarli z innej przyczyny. Czynności w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

ZOBACZ: Kraków. Rzecznik szpitala: "Uważajcie na swoje dzieci!". Jakie są objawy zespołu pocovidowego?

Śmiertelny wypadek w kopalni Rudna. Nie żyje górnik
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE