Tajemnicze zaginięcie 17-latka! Kacper przepadł bez wieści

i

Autor: KPP w Oświęcimiu Policja w Oświęcimiu prowadzi poszukiwania za 17-letnim Kacprem Wilczakiem

Policja i rodzina proszą o pomoc

Tajemnicze zaginięcie 17-latka! Kacper przepadł bez wieści

2023-09-27 17:27

Policja w Oświęcimiu prowadzi poszukiwania za 17-letnim Kacprem Wilczakiem. Chłopak wyszedł z domu we wtorek, 26 września, w godzinach porannych, ale do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Sytuacja jest na tyle poważna, że mundurowi proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogły widzieć zaginionego 17-latka. Podają również rysopis młodego mieszkańca Oświęcimia.

Tajemnicze zaginięcie 17-latka z Oświęcimia. Gdzie jest Kacper Wilczak?

Gdzie jest 17-letni Kacper Wilczak z Oświęcimia? Tamtejsza policja wszczęła za nim poszukiwania, bo chłopak zaginął w tajemniczych okolicznościach. Rodzina ani nikt inny nie ma z nim kontaktu od wtorkowego poranka, 26 września, gdy nastolatek wyszedł z domu i już nie wrócił. Jak informują mundurowi, zaginiony był prawdopodobnie ubrany w bluzę koloru kremowego z brązowymi rękawami, spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe białe z czarną podeszwą, a na głowie miał bandanę w kolorze czarnym. 17-latek ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i nosi dredy w kolorze blond sięgające mu do ramion. Jego oczy są niebieskie. Jego cechą charakterystyczną jest pieprzyk przy lewym kąciku ust.

- Prowadzone są poszukiwania zaginionego nieletniego, jednakże zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Kacpra Wilczaka lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 47 83 26 280 lub na numer alarmowy 112 - apelują mundurowi.

Rozjechał Basię został skazany za zabójstwo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany