Tatry. 30-latek runął z Rysów w ogromną przepaść! Nie miał żadnych szans

i

Autor: SHUTTERSTOCK Śmiertelny wypadek w Tatrach - 30-letni mężczyzna runął z Rysów i zginął na miejscu

Śmiertelny wypadek w górach

Tatry. 30-latek runął z Rysów w ogromną przepaść! Nie miał żadnych szans

2022-10-09 15:38

Śmiertelny wypadek w Tatrach - 30-letni mężczyzna runął z Rysów i zginął na miejscu. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 października. Jego ciało zostało już przetransportowane do Zakopane przez członków Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ledwie dwa dni temu w Tatrach doszło do innego śmiertelnego wypadku, gdzie również zginął turysta.

Śmiertelny wypadek w Tatrach. 30-latek spadł z Rysów w przepaść

30-latek zginął w Tatrach, po tym jak spadł z Rysów. Do śmiertelnego wypadku w górach doszło w niedzielę, 9 października. Policja w Zakopanem otrzymała informację o zdarzeniu przed godz. 12. Mężczyzna runął z ok. 400 metrów, ale bliższe okoliczności wypadku nie są jeszcze znane. Ciało denata przetransportowali do Zakopanego członkowie Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowie, ale jego tożsamość nie jest jeszcze znana.

- Nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów - mówi aspirant sztabowy Roman Wieczorek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Sprawą zajęła się również tamtejsza prokuratura rejonowa, podobnie jak innym śmiertelnym wypadkiem w Tatrach, do którego doszło w piątek, 7 października. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letniego turystę porwała lawina śnieżna, po czym spadł on stromym żlebem w stronę Zmarzłego Stawu.

Sonda
Lubisz polskie góry?
Biedronki azjatyckie znowu atakują
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany