Tragedia pod Myślenicami. Traktor zmiażdżył 58-latka! Huk usłyszała rodzina zmarłego

2022-06-22 13:44
Tragedia pod Myślenicami. Traktor zmiażdżył 58-latka! Huk usłyszała rodzina zmarłego
Autor: Małopolska Policja Zaparkowany traktor stoczył się i przejechał po 58-letnim mężczyźnie, który w tym czasie przebywał poza pojazdem.

Tragedia pod Myślenicami! W miejscowości Trzebunia zginął 58-latek, po którym przejechał traktor. Maszyna była zaparkowana, ale w pewnym momencie stoczyła się i zmiażdżyła mężczyznę, który przebywał wówczas poza traktorem. Następnie ciągnik uderzył w budynek. Wówczas huk spowodowany przez zderzenie usłyszała rodzina zmarłego.

Tragedia pod Myślenicami. Traktor zmiażdżył 58-latka! Huk usłyszała rodzina zmarłego

Nie żyje 58-letni traktorzysta z Małopolski, po którym przejechał ciągnik. Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek (20 czerwca) w Trzebuni pod Myślenicami. Mężczyzna przygotowywał traktor do prac polowych, dlatego przebywał poza maszyną. W pewnym momencie zaparkowany ciągnik stoczył się i zmiażdżył 58-latka. Następnie traktor jechał dalej, zatrzymując się dopiero na ścianie budynku. Huk spowodowany zderzeniem usłyszała rodzina zmarłego. Bliscy mężczyzny zorientowali się wtedy, że został on ranny i wezwali pomoc.

Niestety pomimo podjęcia akcji ratowniczej 58-letni mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Odniesione przez niego obrażenia okazały się zbyt rozległe. 

PRZECZYTAJ: Rozbity radiowóz straży miejskiej w Krakowie. Co się stało na ul. Królewskiej? [ZDJĘCIA]

Policja apeluje o uważne sprawdzanie stanu technicznego ciągników przed wyjazdem do prac polowych oraz o ostrożne korzystanie z dróg dojazdowych do pól. Co roku w samym powiecie myślenickim dochodzi do kilku wypadków z udziałem ciągników rolniczych. Niestety część z nich kończy się śmiercią osób poszkodowanych. 

ZOBACZ: Fatalny wypadek w Chełmku. Regał przygniótł 85-latka! Żona seniora była bezradna

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Olszówka: grób Dariusza Nawary, dwa lata temu zastrzelił go policjant na stadionie w Koscielisku Kirach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE