Regał przygniótł 85-latka! Żona seniora była bezradna

i

Autor: Shutterstock zdjęcie ilustracyjne / Seniorowi pomogli policjanci, którzy podnieśli przewrócony mebel i uwolnili 85-latka.

Fatalny wypadek w Chełmku. Regał przygniótł 85-latka! Żona seniora była bezradna

2022-06-22 11:42

Chwile grozy przeżył 85-latek z Chełmka (powiat oświęcimski), który został przygnieciony przez regał. Senior nie był w stanie samodzielnie uwolnić się z pułapki. Bezradna była również żona mężczyzny, która porusza się na wózku inwalidzkim. Zadzwoniła ona jednak po pomoc i już po chwili na miejscu zjawili się policjanci, którzy podnieśli przewrócony mebel, ratując seniora z opresji.

Fatalny wypadek w Chełmku. Regał przygniótł 85-latka! Żona seniora była bezradna

W niedzielę (19 czerwca) na numer alarmowy 112 zadzwoniła zrozpaczona kobieta, której mąż uległ fatalnemu wypadkowi. 85-letni mieszkaniec Chełmka (powiat oświęcimski) został przygnieciony przez regał i nie był w stanie samodzielnie uwolnić się z pułapki. Nie mogła pomóc mu żona, ponieważ jeździ na wózku inwalidzkim, Jej reakcja sprawiła jednak, że na miejscu pojawili się mundurowi

Najbliżej miejsca zamieszkania pary seniorów znajdowali się dzielnicowi, którzy podnieśli przewrócony mebel i uwolnili 85-latka. Następnie wspólnie ze zgłaszającą monitorowali stan jego zdrowia do przyjazdu ratowników medycznych.

PRZECZYTAJ: Malutka dziewczynka zostawiona w nagrzanym samochodzie. Ojciec był na zakupach

Po badaniach przeprowadzonych przez medyków okazało się, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku 85–latek nie doznał poważniejszych obrażeń ciała, nie było więc potrzeby hospitalizacji. W związku z powyższym policjanci o zdarzeniu powiadomili córkę starszych państwa, która przejęła nad nimi opiekę.

ZOBACZ: Kraków. Para kochanków przyłapana na gorącym uczynku. Robili to na ławce przed blokiem i zostali nagrani

Sonda
Czy seniorzy w Polsce mają odpowiednią opiekę?
Bocian wypadł z gniazda i złamał nogę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE