Rozbity radiowóz straży miejskiej w Krakowie. Co się stało na ul. Królewskiej? [ZDJĘCIA]

2022-06-22 13:11
Rozbity radiowóz straży miejskiej w Krakowie. Co się stało na ul. Królewskiej?
Autor: Daniel Szura W środę (22 czerwca) radiowóz straży miejskiej brał udział w drogowym incydencie w Krakowie. Jedna osoba została poszkodowana.

W środę (22 czerwca) na skrzyżowaniu ulicy Królewskiej z aleją Kijowską zderzyły się dwa samochody osobowe, w tym radiowóz straży miejskiej. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, jedna z nich została poszkodowana i trafiła do szpitala. Policja ustala okoliczności kraksy. Jak przekazał nam rzecznik KMP Kraków mł. asp. Piotr Szpiech, obaj kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Rozbity radiowóz straży miejskiej w Krakowie. Co się stało na ul. Królewskiej?

W środę (22 czerwca) w godzinach południowych, na skrzyżowaniu ul. Królewskiej z al. Kijowską w Krakowie doszło do kraksy, w której uczestniczyły dwa samochody osobowe: toyota yaris oraz volvo. Jeden z pojazdów to oznakowany radiowóz krakowskiej straży miejskiej. Jak przekazał nam rzecznik prasowy KMP Kraków mł. asp. Piotr Szpiech, samochodami biorącymi udział w zdarzeniu poruszały się łącznie trzy osoby. Jedna z nich została poszkodowana i trafiła do szpitala. Jej dokładny stan zdrowia nie jest jeszcze znany.

Na miejscy pracowali policjanci, którzy ustalają okoliczności niebezpiecznego zdarzenia. Jego przyczyna nie została jeszcze określona, wiadomo natomiast, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Poniżej zdjęcia z miejsca kraksy.

PRZECZYTAJ: Fatalny wypadek w Chełmku. Regał przygniótł 85-latka! Żona seniora była bezradna

ZOBACZ: Nie żyje Henryk Sawka. Miał 75 lat. Kiedy pogrzeb samorządowca?

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Olszówka: grób Dariusza Nawary, dwa lata temu zastrzelił go policjant na stadionie w Koscielisku Kirach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE