Tragedia podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

i

Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Mnikowie Ciągnik osunął się ze skarpy i przygniótł kierującego nim mężczyznę.

Wypadek śmiertelny

Tragedia podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

2023-09-27 7:52

W Morawicy (powiat krakowski), podczas prac polowych zginął kierowca ciągnika. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn prowadzona przez niego maszyna osunęła się ze skarpy i przygniotła mężczyznę. Po przybyciu służb medycznych lekarz stwierdził zgon poszkodowanego. Okoliczności wypadku ustala policja i prokuratura.

Morawica. Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 26 września około godz. 16.35. W Morawicy (powiat krakowskiciągnik kierowany przez mężczyznę osunął się ze skarpy i przewrócił się, przygniatając kierowcę. Poszkodowanego nie udało się uratować. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził jego zgon. Okoliczności wypadku śmiertelnego wyjaśnia policja i prokuratura.

- Jednostka OSP Morawica została zadysponowana do wypadku w naszej miejscowości z udziałem ciągnika rolniczego, w wyniku którego został poszkodowany mężczyzna. Po rozpoznaniu zastano traktor który najprawdopodobniej stoczył się ze skarpy, niestety pod wrakiem maszyny leżało ciało mężczyzny, obecny na miejscu ZRM stwierdził zgon - relacjonują strażacy z OSP Morawica.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Nie zauważyła, że jej mąż nie żyje. Mieszkańcy kamienicy nie mogą żyć ze smrodem.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany