Tragedia w Olkuszu. W garażu znaleźli zwłoki. 67-latek zasnął i już się nie obudził

i

Autor: OSP KSRG Olkusz Przyczyną tragedii był prawdopodobnie piecyk elektryczny, którym ogrzewał się zmarły mężczyzna.

Tragedia w Olkuszu. W garażu znaleźli zwłoki. 67-latek zmarł w wyniku zaczadzenia

2022-01-17 12:01

Zwłoki 67-letniego mężczyzny ujawnili w niedzielę (16 stycznia) strażacy w murowanym garażu przy ulicy Kamyk w Olkuszu. Jak przekazała nam podkom. Katarzyna Matras z KPP Olkusz, przyczyną zgonu 67-latka było zaczadzenie. Okoliczności śmierci są przedmiotem prokuratorskiego śledztwa. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tej tragedii.

Tragedia w Olkuszu. W garażu znaleźli zwłoki. 67-latek zmarł w wyniku zaczadzenia

W niedzielę (16 stycznia) Olkuszu doszło tragedii. Około godz. 9.00 w murowanym garażu znaleziono zwłoki 67-letniego mężczyzny. Jak przekazała nam podkom. Katarzyna Matras z KPP Olkusz, wolnostojący obiekt był przystosowany do zamieszkania, a mężczyzna poniósł śmierć w wyniku zaczadzenia. Okoliczności jego zgonu są przedmiotem prokuratorskiego śledztwa. Odnalezione ciało zostało już poddane oględzinom, co pozwoliło na wstępne wykluczenie udziału osób trzecich w tej tragedii. Zgodnie z decyzją prokuratora zwłoki zostały jednak zabezpieczone i będą poddane kolejnym badaniom. Ich wyniki pozwolą na dokładne ustalenie przebiegu zdarzenia. Dodatkowo swoją opinię przygotuje biegły z zakresu pożarnictwa. Poniżej zdjęcia z miejsca tragedii.

PRZECZYTAJ: Ksiądz Natanek znów zaskakuje. Zakłada własną straż pożarną

ZOBACZ: Niezwykła historia zagubionej Sary. Zobacz jak wróciła do domu

Sonda
Czy znasz zasady udzielania pierwszej pomocy?
Rafał B. "Fufol" zginął w Sylwestra z rąk kuzyna. Został pochowany na Cmentarzu Grębałowskim.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE