Tragiczny wypadek w powiecie nowotarskim! Nie żyje 48-letni motocyklista

2021-09-27 16:52
Tragiczny wypadek w powiecie nowotarskim! Nie żyje 48-letni motocyklista
Autor: KWP w Krakowie Tragiczny wypadek w powiecie nowotarskim! Nie żyje 48-letni motocyklista

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Trybsz, w powiecie nowotarskim. Jak wyjaśnia nam rzecznik krakowskiej policji, w wypadku zginął 48-motocyklista z województwa świętokrzyskiego. Co dokładnie się tam wydarzyło? Znamy szczegóły!

Tragiczny wypadek w powiecie nowotarskim! Nie żyje 48-letni motocyklista

Do zdarzenia doszło w niedzielę (26 września) około godziny 16 w miejscowości Trybsz. - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierujący motocyklem, 48-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, podczas wyprzedzania zderzył się  ze skręcającym w lewo samochodem osobowym marki Renault. W wyniku zderzenia ciężko ranny został kierowca jednośladu. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Zobacz: Małopolska. Wabili klientów atrakcyjnymi cenami. Policja rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą

Kierujący samochodem był trzeźwy. Na miejscu wypadku z udziałem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu i biegłego z zakresu wypadków drogowych przeprowadzono czynności procesowe. Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Miał 14 kg narkotyków. Grzyby też, ale halucynogenne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE