Trzebinia: PEDOFIL chciał wykorzystać seksualnie jej 12-letnią córkę, URZĄDZIŁA ZASADZKĘ!

2021-03-03 15:44 be
Trzebinia: PEDOFIL chciał wykorzystać jej 12-letnią córkę, URZĄDZIŁA ZASADZKĘ!
Autor: Policja Małopolska

Zdecydowana postawa matki 12-letniej dziewczynki doprowadziła do zatrzymania przez policjantów z komisariatu w Trzebini 33-latka podejrzanego o próbę wykorzystania seksualnego jej córki. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutów, w tym usiłowania obcowania płciowego z małoletnią. Decyzją sądu, podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

W minioną niedzielę (28 lutego) mieszkanka Trzebini poinformowała miejscowych policjantów, że na komunikator internetowy jej małoletniej córki odezwał się nieznajomy mężczyzna. - Rozmówca, znając jej wiek, zaproponował nawiązanie z 12-latką relacji seksualnych. Matka, podając się za córkę, przystała na propozycję nieznajomego dotyczącą spotkania, do którego miało dojść 1 marca około godz. 13:00 w miejscu zamieszkania małoletniej - opisuje policja.

Alarm przeciwpowodziowy w gminie Mokobody

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy urządzili zasadzkę. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę 5 minut przed umówionym spotkaniem przed drzwiami mieszkania kobiety i jej 12-letniej córki. Okazał się nim 33-latek z powiatu hrubieszowskiego.

CZYTAJ TEŻ: Grzegorz pojechał do Meksyku pracować. Pierwszego dnia go zabili i wycięli nerki?

Mężczyzna został przewieziony do komisariatu policji w Trzebini, gdzie przeprowadzano z nim dalsze czynności.

- Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 33-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie, gdzie usłyszał dwa zarzuty: nawiązania kontaktu z osobą poniżej 15 roku życia za pośrednictwem systemu teleinformatycznego z propozycją obcowania płciowego oraz usiłowania obcowania płciowego z osobą małoletnią, za co grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności - informuje małopolska policja.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Chrzanowie przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE