Urzekające Małopolanki. Wiemy która jest NAJPIĘKNIEJSZA! Do kogo trafiła korona Miss Małopolski? [ZDJĘCIA]

2021-06-21 17:12
Gala finałowa Miss Małopolski 2021
Autor: Daniel Szura Gala finałowa Miss Małopolski 2021 - 19.06.2021.

Nie jest tajemnicą, że Małopolanki są wyjątkowo piękne. Jednak korona najpiękniejszej jest tylko jedna, a wybór był wyjątkowo trudny, gdyż w wyścigu po to wyjątkowe trofeum brało udział wyjątkowo liczne grono pięknych mieszkanek regionu. Za nami finałowa gala Miss Małopolski 2021. Kto otrzymał ten zaszczytny tytuł?

W tegorocznym finale Miss Małopolski znalazło się aż 45 kandydatek. Każda z nich wyjątkowo piękna i wyróżniająca się nie tylko niepowtarzalną urodą, ale także innymi cechami. Jury miało więc wyjątkowo trudne zadanie, by wybrać tę jedyną, która otrzyma koronę Miss Małopolski. Gala finałowa odbyła się w niedzielę, 20 czerwca, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Czytaj też: Nagle zniknęła ze schroniska. Szukał jej cały TOPR! Kobieta poszła rozprawić się z byłym!

Kto otrzymał zaszczytny tytuł Miss Małopolski? Okazało się, że najpiękniejsza Małopolanka pochodzi z powiatu suskiego. Koronę Miss Małopolski 2021 otrzymała bowiem 24-letnia Gabriela Ziembańska, pochodząca z Sidziny absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Suchej Beskidzkiej.

Korona Miss Małopolski to przepustka do dalszej kariery i początek drogi do jeszcze większych sukcesów. Kolejnym etapem będzie gala finałowa Miss Polski 2021, która odbędzie się już w sierpniu. Trzymamy kciuki!

Czytaj też: Kraków: Transpłciowy nastolatek nękany na basenie. Zaskakujące zachowanie ratowników!

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE