Nagle zniknęła ze schroniska. Szukał jej cały TOPR! Kobieta poszła rozprawić się z byłym!

2021-06-16 18:01
Zakopane: Tajemnicze zaginięcie kobiety. Szukał jej cały TOPR! Odnalazła się w areszcie po napaści na byłego
Autor: <a href='https://pl.freepik.com/zdjecia/kobieta'>Kobieta zdjęcie utworzone przez cookie_studio - pl.freepik.com</a>/ TOPR Zakopane: Tajemnicze zaginięcie kobiety. Szukał jej cały TOPR! Odnalazła się w areszcie po napaści na byłego

TOPR dawno nie widział takiej akcji! Zaniepokojeni ratownicy szukali zaginionej kobiety; 54-latka nagle zniknęła ze schroniska w Zakopanem i ślad po niej zaginął. W tym czasie w górach w rejonie Hali Kondratowej natknięto się na rzeczy osobiste, co jeszcze bardziej zaogoniło wątpliwości i podejrzenia! Po jakimś czasie kobieta odnalazła się w areszcie śledczym, a teraz policjanci zdradzają, o co jest podejrzana! Kiedy szukał jej cały TOPR, poszła do byłego męża, żeby uderzyć go motyką.

Na początku czerwca br. do Zakopanego przyjechała turystka z Warszawy. Zameldowała się w hotelu górskim PTTK i po chwili zniknęła. Opłacony pokój 54-latki wzbudzał niemałe wątpliwości, a mniej więcej w tym samym czasie w rejonie Hali Kondratowej znaleziono plecak turystki z jej osobistymi rzeczami! Niepokój o życie i zdrowie zaginionej wzrósł jeszcze bardziej. Schronisko powiadomiło o wszystkim TOPR, a ratownicy przekazali informację policji i rozpoczęli poszukiwania.

Zobacz też: Tatry. Koszmar pod Rysami. Turysta spadł kilkaset metrów w dół! Nie miał szans

Tak powstaje strefa kibica na Stadionie Narodowym

W sprawę była już zaangażowana policja, która zaczęła od sprawdzenia swoich rejestrów. Wtedy okazało się, że zaginiona jest w bardzo bezpiecznym miejscu... na komendzie w Nowym Sączu! W środę (16.06.21 r.) rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń zdradził szczegóły takiego obrotu spraw.

- Kobieta trafiła tam (do aresztu - red.) po wszczęciu awantury z byłym mężem, którego odwiedziła w jego domu w miejscowości Kłodne. W trakcie kłótni 54-latka uderzyła byłego męża motyką w głowę, a także groziła mu oraz straszyła spaleniem domu - skomentował.

Kobiecie postawiono już zarzut kierowania gróźb karalnych, zniszczenia mienia i uszkodzenia ciała. Według policjantów, nie był to pierwszy akt agresji z jej strony - w zeszłym miesiącu miała uszkodzić zewnętrzną elewację domu męża i podpalić deski przeznaczone do jego wykończenia. Podejrzanej grozi do pięciu lat więzienia. Sąd zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE