Diler zatrzymany

W domu dilera oprócz narkotyków znaleźli broń. 35-latek handlował mefedronem i marihuaną

2023-03-21 9:33

Małopolska policja zatrzymała 35-letniego mieszkańca jednej z podkrakowskich miejscowości, który zajmował się handlem narkotykami. W domu dilera zabezpieczono 4 kilogramy mefedronu i ponad 1 kilogram marihuany, a także przedmioty służące do porcjowania substancji odurzających. Mężczyzna posiadał też trzy sztuki broni palnej oraz dużą ilość amunicji.

W domu dilera oprócz narkotyków znaleźli broń. 35-latek handlował mefedronem i marihuaną

Małopolska policja zatrzymała dilera. W domu miał narkotyki i broń

35-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego został zatrzymany przez policję w związku z wprowadzaniem przez niego do obrotu substancji odurzających. W domu dilera mundurowi zabezpieczyli 4 kilogramy mefedronu i ponad 1 kilogram marihuany, a także przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Na tym jednak nie koniec! Mężczyzna nielegalnie posiadał trzy sztuki broni palnej oraz dużą ilość amunicji.

Zatrzymany 35-latek usłyszał trzy zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości narkotyków i uczestnictwa w ich obrocie oraz nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wieliczce, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat więzienia.

Sonda
Czy marihuana w Polsce powinna być legalna?