W środku nocy wjechał samochodem do Wisły. Audi wyciągnęli strażacy. Kierowca był pijany

i

Autor: Mach240390/CC BY 4.0/wikipedia W pobliżu stopnia wodnego Dąbie kierowca audi wjechałem autem do Wisły.

Miał ponad 1 promil

W środku nocy wjechał samochodem do Wisły. Audi wyciągnęli strażacy. Kierowca był pijany

2023-09-26 13:45

W nocy z poniedziałku na wtorek (25/26 września) 44-letni kierowca audi wjechał samochodem do Wisły. Do zdarzenia doszło na wysokości stopnia wodnego Dąbie. Mężczyzna samodzielnie wyszedł z wody i uciekł, niedługo później został jednak znaleziony przez policję. 44-latek był pijany, miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu.

Kraków. Auto wjechało do Wisły w pobliżu stopnia wodnego Dąbie. Kierowca uciekł

W Wiśle, na wysokości stopnia wodnego Dąbie, zostało znalezione opuszczone audi, którego kierowca uciekł po wjechaniu samochodem do rzeki. Do incydentu doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (25/26 września). - W nocy otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że do Wisły, na wysokości stopnia wodnego Dąbie, miał wjechać samochód. Zgłaszający miał widzieć, jak kierowca wyszedł z wody i oddalił się. Ustalamy okoliczności zdarzenia - powiedział PAP rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie Piotr Szpiech.

Audi kierował 44-latek. W organizmie miał ponad 1 promil alkoholu

Auto zalegające w rzece zostało wyciągnięte przez strażaków, a następnie odholowane na parking. Policja zajęła się natomiast poszukiwaniem kierowcy. Jeszcze tej samej nocy udało się go znaleźć. Sprawcą incydentu był mężczyzna w wieku 44 lat. Okazało się, że był on pijanyBadanie dało wynik ponad 1 promila alkoholu. Mężczyzna nie przewoził żadnych pasażerów, autem jechał sam. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Ostatnie pożegnanie rodziny zabitej w wypadku na Słowacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany