Wykonawca kończy układanie torów

Ważna informacja dla kierowców w Krakowie! Wraca ruch na ul. Mackiewicza

2022-09-26 12:32

Świetna informacja dla kierowców w Krakowie! Urząd miasta poinformował, że wykonawca linii tramwajowej KST-Górka Narodowa kończy układanie torów w rejonie skrzyżowania ulic: Mackiewicza, Pachońskiego i Siewnej. W związku z tym od 1 października zostanie wznowiony ruch na ul. Mackiewicza. Jednocześnie na ul. Jabłonnej przywrócony będzie ruch jednokierunkowy.

Kraków. Ruch na ul. Mackiewicza będzie przywrócony od października

Krakowski magistrat poinformował, że od 1 października godz. 4.00 zostanie przywrócony ruch na ul. Mackiewicza. W tym momencie wykonawca linii tramwajowej KST-Górka Narodowa kończy układanie torów w rejonie skrzyżowania ulic: Mackiewicza, Pachońskiego i Siewnej. Udrożniony zostanie przejazd przez ul. Mackiewicza do Opolskiej, co pozwoli kierowcom na dojazd do Śródmieścia z wykorzystaniem Mackiewicza bez konieczności korzystania z tras objazdowych.

Jednocześnie na ul. Jabłonnej przywrócony będzie ruch jednokierunkowy (kierunek północ)Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Tory tramwajowe kilka metrów od mieszkań! Mieszkańcy Prądnika Białego są przerażeni

Sąd Okręgowy w Krakowie skazał Krzysztofa D. Na 15 lat więzienia za zabicie partnerki. Mężczyzna zadał Lucynie S. 5 ciosów siekierą.

Wkrótce udrożnienie kolejnej ulicy

Z informacji urzędu miasta wynika, że w październiku ruch kołowy powinien zostać przywrócony na ul. Nad Sudołem. Z kolei od niedawna poprawiła się przejezdność przez ul. Opolską. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wykonawca otworzył do ruchu po dwa pasy w każdą ze stron. Jednocześnie rozpoczął się zasadniczy etap robót przy budowie dwukomorowego tunelu wzdłuż ul. Opolskiej.

Sonda
Czy Kraków jest dobrym miejscem do życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają