"Misiek" trafił do szpitala

Paweł M. "Misiek" dostał łomot od kibola przeciwnego klubu. Straszne obrażenia byłego lidera "Sharksów"

2022-09-26 9:54

Paweł M. "Misiek" trafił do szpitala po tym, gdy został pobity w Krakowie przez kibola Cracovii - informuje wp.pl. Były lider "Sharksów", czyli bojówki chuliganów identyfikujących się z Wisłą Kraków, miał doznać między innymi pęknięcia oczodołu, uszkodzenia oka i zerwanie wiązadła. "Misiek" jest obecnie małym świadkiem koronnym w sprawach dotyczących przestępczości zorganizowanej, prowadzonej przez piłkarskich pseudokibiców.

Paweł M. "Misiek" pobity w Krakowie. Starł się z kibolem Cracovii

Kolejne problemy Pawła M. ps. "Misiek"! Jak poinformował dziennikarz wp.pl Szymon Jadczak, który od kilku lat zajmuje się przestępstwami dokonywanymi przez piłkarskich pseudokibiców, w sobotę (24 września) były lider "Sharksów", bojówki chuliganów sympatyzujących z Wisłą Kraków został pobity podczas spaceru na jednym z krakowskich osiedli. "Misiek" w grudniu zeszłego roku został za kaucją zwolniony z aresztu. Wcześniej poszedł na współpracę z organami ścigania, zostając małym świadkiem koronnym. Jego zeznania pomagają policji i prokuraturze w rozpracowywaniu zorganizowanej przestępczości, za którą stoją stadionowi bandyci. 

Do ataku na "Miśka" doszło w biały dzień. Według informacji Szymona Jadczaka, agresorem miał być pseudokibic Cracovii, który spuścił Pawłowi M. prawdziwy łomot. Mężczyźni walczyli przez 20 minut, ale ostatecznie "Misiek" został znokautowany. Co ciekawe, z ustaleń wp.pl wynika, że do bójki doszło kilkaset metrów od komisariatu policji, ale funkcjonariusze zjawili się na miejscu dopiero po 40 minutach od zakończenia walki.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Zabawa zmieniła się w koszmar. 19-latek zmarł po dyskotece w Cichem

Sąd Okręgowy w Krakowie skazał Krzysztofa D. Na 15 lat więzienia za zabicie partnerki. Mężczyzna zadał Lucynie S. 5 ciosów siekierą.

"Misiek" trafił do szpitala. Został ciężko poturbowany

Obrażenia doznane przez "Miśka" w wyniku sobotniego incydentu są bardzo poważne. Trafił on do szpitala, cierpiąc między innymi na pęknięcia oczodołu, uszkodzenia oka, zerwanie wiązadła i uszkodzenia kolana. Nie wiadomo, jak długo będzie trwać jego hospitalizacja.

Informację o pobiciu "Miśka" potwierdził w rozmowie z wp.pl adwokat Pawła M. Rzecznik małopolskiej policji również przyznał, że we wskazanym miejscu i czasie doszło w Krakowie do fizycznego starcia dwóch mężczyzn, jednak nie chciał zdradzić, czy jednym z nich był słynny chuligan. O ataku na byłego lidera "Sharksów" miał zostać powiadomiony zarząd ochrony świadka koronnego CBŚP

Sonda
Czy państwo umiejętnie walczy z problemem pseudokibiców?

Przestępcy coraz bardziej bezczelni! Uważaj na SMS o tej treści.

Co robić, kiedy go dostaniesz? Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Uważajcie na fałszywe SMS-y. Można stracić majątek." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany