Wichura wyrwała drzewo z korzeniami. Przerażające nagranie trafiło do sieci! Horror w Krakowie

i

Autor: Art Service/Super Express/Zdjęcie poglądowe

Mordercza siła przyrody

Był o włos od śmierci! Pobiegł ratować auto, a sekundy później wichura rzuciła tam drzewo [WIDEO]

2022-07-24 19:00

Kraków: Burze, silne wichury, gwałtowne nawałnice - z taką pogodą musieli zmierzyć się w sobotę (23.07.2022) mieszkańcy stolicy województwa małopolskiego w. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak bezlitosny żywioł wyrywa drzewo z korzeniami. O wielkim szczęściu może mówić z jeden z kierowców, który chciał ratować swoje auto przed siłą żywiołu. Na filmie można zobaczyć, jak sekundy po tym wichura rzuca w to miejsce drzewo.

Burze, nawałnice oraz wichury zaatakowały w Krakowie i okolicach z ogromną mocą. Jak przekazał rzecznik prasowy komendanta głównego PSP, w sobotę (23.07.2022 r.) do godziny 21:00 najwięcej razy strażacy interweniowali właśnie w województwie małopolskim. Liczba robi wrażenie, bo mówimy o 1244 interwencjach. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych, ale jedno z nagrań, które pojawiło się w sieci sprawia, że włos jeży się na głowie. Zdarzenie miało miejsce na jednym z krakowskich osiedli, gdzie wichura dosłownie wyrwała drzewo razem z korzeniami. Zobaczcie materiał wideo!

Czytaj też: 6-latek z Ukrainy spadł z balkonu! Chłopiec nie żyje. Horror w Szczawie

Kraków. Wichura wyrwała drzewo z korzeniami. Cud uratował kierowcę

Jeden z kierowców zdecydował się przepakować swoje auto. Na załączonym wyżej filmie widać, jak drzewo upada na parking tuż po tym, jak mężczyzna odjechał. Śmiało można to nazwać cudem. Burza dała się we znaki również organizatorom koncertu Maty. Z powodu nawałnicy odwołano wydarzenie, które zaplanowano przed Tauron Areną. Koncert gwiazdy polskiej muzyki został przełożony na niedzielę (24.07). Ci, którzy nie mogą w nim uczestniczyć, mogą zwrócić bilety.

Pod tekstem zamieszczamy galerię zdjęć z sobotniej burzy (23.07.2022 r.)

Sonda
Boisz się burzy?
Burza śnieżna w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają