6-latek z Ukrainy spadł z balkonu! Chłopiec nie żyje. Horror w Szczawie

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe 6-latek z Ukrainy spadł z balkonu! Chłopiec nie żyje. Horror w Szczawie

6-latek wypadł przez balkon

6-latek z Ukrainy spadł z balkonu! Chłopiec nie żyje. Horror w Szczawie

2022-07-24 9:08

Szczawa: Tragiczny wypadek w pensjonacie na terenie gminy Kamienica w województwie małopolskim. W sobotę (23.07.2022 r.) ok. godziny 15:30 6-latek z Ukrainy wypadł z balkonu. Mimo podjętej próby reanimacji, chłopiec nie przeżył. W tej sprawie trwa śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Tragiczny wypadek miał miejsce w sobotę (23.07.2022 r.) ok. godziny 15:30 w pensjonacie w Szczawie. Na ten moment nie wiadomo dlaczego 6-letni chłopiec wypadł z balkonu, znajdującego się na drugim piętrze budynku. - Na miejsce zdarzenia wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy z LPR odstąpili jednak od czynności, ponieważ przed ich przybyciem lekarz stwierdził zgon dziecka - powiedział mł. asp. Bartosz Izdebski, z zespołu prasowego KWP w Krakowie, cytowany przez portal gazetakrakowska.pl. Na miejscu działali przedstawiciele policji i ratownicy medyczni, którzy podjęli próbę reanimacji 6-latka. Niestety bezskutecznie. 

Czytaj też: Głowa pieszego wpadła do samochodu. Koszmarna śmierć na drodze w Uszwi

Szczawa: 6-latek wypadł z balkonu. Trwa śledztwo

Na miejscu tragedii pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wezwano również technika kryminalistyki. Portal sadeczanin.info podaje, że w tym pensjonacie schronienie znaleźli uchodźcy. Śledczy ustalają, gdzie w tym czasie byli opiekunowie Ukraińca i co robili. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Dramat na Mokotowie. Dwuletnia dziewczynka wypadła z dziewiątego piętra. Nie żyje