Wieliczka: 27-latek głową rozbił szybę radiowozu, bo się wściekł

2021-07-28 9:24
Wieliczka: Na widok policjantów wpadł ze wściekłość. 27-latek głową rozbił szybę radiowozu
Autor: KPP Wieliczka Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Widok policjantów tak go rozwścieczył, że głową rozbił tylną szybę radiowozu. Interweniujący w jednym z mieszkań w Wieliczce funkcjonariusze musieli być mocno zaskoczeni, kiedy wrócili do swojego pojazdu i zastali go w stanie nienadającym się do użytkowania. Sprawcą chuligańskiego wybryku okazał się 27-letni mieszkaniec miasta.

Na policjantów wracających w niedzielę (25 lipca) do radiowozu z zakończonej interwencji w Wieliczce czekała przykra niespodzianka. Mundurowi zastali swój pojazd w stanie nienadającym się do użytkowania. Służbowa skoda miała wybitą tylną szybę. Sprawcę szybko udało się złapać, a pomogli w tym świadkowie zdarzenia. Wskazali oni, że za chuligańskim wybrykiem stał 27-letni mieszkaniec miasta. Co ciekawe, mężczyzna rozbił szybę samochodu przy pomocy własnej głowy, a nie żadnego przedmiotu. W momencie zatrzymania miał widoczne otarcia naskórka oraz stłuczenia. 27-latek był wcześniej obecny w mieszkaniu, w którym funkcjonariusze interweniowali ze względu na odbywającą się tam awanturę. Sprawca przyznał, że głową rozbił szybę radiowozu ponieważ „zdenerwował się” na interweniujących policjantów. Nieopanowanie nerwów może być dla niego bardzo mocno dotkliwe. Za zniszczenie mienia grozi mu kara do pięciu pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ: Kraków: Kobieta usiadła na kolanach pijanego mężczyzny. Miała niecne zamiary

Wieliczka: Na widok policjantów wpadł ze wściekłość. 27-latek głową rozbił szybę radiowozu
Autor: KPP Wieliczka Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ: Oświęcim: Pijany kierowca chciał przekupić policjantów. Na ile wycenił wolność?

Wyrok dla braci "POLSKIEGO FRITZLA" został podtrzymany!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE