Biały Dunajec. Nie żyje zaginiony 36-latek. Tragiczny finał akcji poszukiwawczej

i

Autor: Małopolska Policja, zdjęcie ilustracyjne Shutterstock

Znaleźli zwłoki mężczyzny

Wyszedł z domu i już nie wrócił. Tragiczny finał poszukiwań. 36-latek nie żyje

2023-01-13 9:41

Zaginiony 36-latek z Białego Dunajca nie żyje. Mężczyzna wyszedł z domu 7 stycznia i przez dłuższy czas nie kontaktował się z bliskimi. Zwłoki poszukiwanego zostały odnalezione w czwartek, 12 stycznia przez członków Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. Śledczy wstępnie wykluczyli, by śmierć 36-latka wynikała z działania osób trzecich.

Tragiczny finał akcji poszukiwawczej. Nie żyje zaginiony 36-latek

W sobotę, 7 stycznia zaginął 36-letni mieszkaniec Białego Dunajca (powiat tatrzański) Paweł P. Mężczyzna wyszedł z domu i nie powrócił do miejsca zamieszkania, a jego bliscy stracili z nim kontakt. 36-latek nie powiadomił, gdzie się udaje, ani nie podał terminu powrotu. Niestety prowadzona przez kilka dni akcja poszukiwawcza miała tragiczny finał. W czwartek, 12 stycznia członkowie Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej odnaleźli zwłoki 36-latka.

Jak zginął 36-latek? Wstępne ustalenia

Na miejscu makabrycznego znaleziska pojawili się policjanci i prokurator, który polecił zabezpieczyć ciało. Będzie ono poddane autopsji, która pozwoli na ustalenie przyczyny zgonu. Jak przekazał nam asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy KPP Zakopaneśledczy wstępnie wykluczyli, by śmierć 36-latka wynikała z działania innych osób. Prowadzone postępowanie ma wyjaśnić, czy mężczyzna padł ofiarą nieszczęśliwego wypadku, czy targnął się na własne życie.

Tragedia na Witolinie. Kobieta wypadła z okna. Nie żyje
Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Nasi Partnerzy polecają