Zaginęło młode małżeństwo spod Bochni. Gdzie jest Michał i Ola? Od tygodnia nie ma z nimi kontaktu!

2021-07-23 21:38

Niepokojące informacje płyną z powiatu bocheńskiego! Od tygodnia nie ma kontaktu z Aleksandrą i jej mężem Michałem z Majkowic. Ostatni raz para rozmawiała ze znajomymi w ubiegły piątek 16 lipca 2021 roku. Tego dnia jeszcze zamieszczali wspólne zdjęcia na portalu społecznościowym. Następnego dnia ich telefony już nie odpowiadały. Małżeństwo prowadzi hotel dla zwierząt. "Nigdy nie zostawiali zwierzaków na więcej niż parę godzin"

Co wiemy o zaginionych? 

Ola i Michał są małżeństwem od sześciu lat. Wspólnie prowadzą Hotel dla Zwierząt w Majkowicach w gminie Bochnia. Opiekują się kilkunastoma psami i kotami. Nigdy nie znikali, tym bardziej, że w domu zostały bez opieki zwierzęta, którymi na codzień się zajmowali. Rodzina i znajomi Oli i Michała bardzo się o nich martwią, ustalili, że 16 lipca małżeństwo wybierało się nad jezioro w Zabierzowie Bocheńskim. Może tam ktoś ich widział? 

Czytaj też: Tajemnicze zniknięcie Oli i Michała spod Bochni. Dlaczego policja nie szuka młodego małżeństwa?

Ola ma 180cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, waży około 65kg, ma zielono-niebieskie oczy, ciemne włosy do ramion. Na ciele ma wiele tatuaży. Ola w dniu zaginięcia ubrana była w czarną sukienkę w kwiaty – taką jak na zdjęciu poniżej

Z Olą nie ma kontaktu od tygodnia
Autor: facebook/archiwum prywatne

Zaś Michał ma 170cm wzrostu, waży około 90kg wzrostu, brodę oraz bardzo krótkie włosy ciemny blond. Na palcach ma tatuaż ZU. Michał w chwili zaginięcia ubrany był w koszulę w kratę czerwono-granatową – taką jak na zdjęciu poniżej. Prawdopodobnie poruszają się samochodem Fiat Seicento koloru granatowego. Każdego kto widział zaginionych bądź posiada informacje na ich temat proszony jest o kontakt.

Ruszył proces Mateusza M. z Kosiny, który zaatakował małżeństwo
Zaginęło małżeństwo spod Bochni
Autor: facebook/archiwum prywatne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE