Arabowie oszaleli na punkcie Zakopanego. Wożą żony dorożkami i kupują to kilogramami

i

Autor: Shutterstock Arabowie oszaleli na punkcie Zakopanego. Wożą żony dorożkami i kupują to kilogramami

Arabowie w Zakopanem

Zatrzęsienie Arabów w Zakopanem. Tak pokochali tę jedną rzecz, że wykupują ją na kilogramy

2023-09-04 10:52

Arabowie naprawdę pokochali Zakopane. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości nasza czytelniczka ze Śląska. Pani Maria pojechała do stolicy Tatr na urlop i od razu zwróciła uwagę na dużą liczbę turystów z Bliskiego Wschodu. - Wożą swoje żony dorożkami, kupują pamiątki kilogramami - zdradziła nam kobieta.

O tym, że turyści z Bliskiego Wschodu pokochali Zakopane rozpisują się media w całej Polsce. Arabowie nie przejmują się wysokimi cenami za pokoje w hotelach czy restauracjach. Uwielbiają lokalne przysmaki, na które nie szczędzą gotówki. Moda na Zakopane trwa wśród Arabów już od dłuższego czasu, nikogo więc nie dziwi już widok mężczyzn i kobiet spacerujących po Krupówkach w tradycyjnych, arabskich strojach. - Na Gubałówce jest ich zatrzęsienie - donosi nam pani Maria, czytelniczka ze Śląska. - Pamiątki kupują kilogramami - dodaje.

Kobieta zaobserwowała, jak mężczyźni po kolei wożą wszystkie swoje żony dorożkami. - Arab najpierw jedzie dorożką z jedną żona, reszta czeka z pozostałymi i gromadką dzieci. Potem wsiada następna. Każda z nich filmuje przejazd - relacjonuje pani Maria. Górale cieszą się, że mogą zarobić, a turyści z Bliskiego Wschodu mają niezapomnianą pamiątkę ze stolicy Tatr. - Arabowie naprawdę pokochali Zakopane! Nie ma co do tego wątpliwości - podkreśla nasza Czytelniczka.

Największy quiz geograficzny. Odpowiedz na pytania "prawda” lub "fałsz” i dowiedz się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Rzeka Severn przepływa przez Anglię i Walię.
BIEDA w Zakopanem! Polacy KLNĄ na ceny, kanapki przywożą z domu | Komentery
Listen on Spreaker.