Szkieletor już niebawem zmieni swoje oblicze

i

Autor: Grzegorz Krzywak, Radio ESKA Szkieletor już niebawem zmieni swoje oblicze

Znamy szczegóły dotyczące przebudowy Szkieletora! [AUDIO, WIDEO]

2016-02-04 18:38

Podziemny parking, biurowce, taras widokowy na ostatnim piętrze. Tak będzie wyglądał słynny krakowski Szkieletor w swojej nowej odsłonie! Przebudowa ma wystartować 30 marca.

Szkieletor stał się już pewnego rodzaju symbolem. - To jest pomnik głupoty - komentują krakowianie. Ale już niedługo wieżowiec zmieni swoje oblicze! Nie będzie to typowy biurowiec.

- Ostatnie dwie kondygnacje, na które będzie prowadziła niezależna winda, mają być dostępne publicznie. Planujemy tam miejsce, na które będzie można wjechać windą i być może zatrzymać się w restauracji, a na pewno wynająć tę przestrzeń na jakieś eventy - mówi Szymon Duda ze spółki GD&K.

Wieżowiec będzie miał 27 kondygnacji. Szkieletor zamieni się w Treimorfę - taką będzie nosić nazwę. Wizualizacja robi wrażenie! Autorem projektu jest znany krakowskich architekt, Marek Dunikowski.

Zobacz nagranie Grzegorza Krzywaka, reportera Radia ESKA:

Tak już niebawem będzie wyglądał Szkieletor, zobaczcie! WIĘCEJ: http://krakow.eska.pl/newsy/znamy-szczegoly-dotyczace-przebudowy-szkieletora-audio-wideo/107090

Posted by ESKA INFO Kraków on 4 luty 2016


Zobacz też: Nieznane miejsca Krakowa: TOP 10 [GALERIA ZDJĘĆ]


Z Szymonem Dudą ze spółki GD&K rozmawiał Grzegorz Krzywak:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany