Jezioro Czorsztyńskie

i

Autor: Super Express

Zwłoki bez głowy i kończyny w jeziorze! Chodzą tam tłumy turystów. Makabra w Małopolsce

2022-04-21 16:54

Jezioro Czorsztyńskie to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Małopolsce. To właśnie przy wodach tego akwenu dokonano makabrycznego okrycia. Policjanci znaleźli przy brzegu w rejonie miejscowości Falsztyn niezidentyfikowane zwłoki. Do zdarzenia doszło 9 kwietnia. Mundurowi nie informowali o znalezieniu ciała, bowiem nie wiadomo, do kogo one należało. Konieczne będą badania DNA. Wiemy na pewno, że zwłoki nie miały głowy i jednej z kończyn.

O makabrycznym odkryciu poinformował Onet. Jak czytamy, 9 kwietnia policjanci znaleźli na brzegu Jeziora Czorsztyńskiego pozbawione głowy i jednej z kończyn ciało. Leżało ono przy brzegu w rejonie miejscowości Falsztyn. Mundurowi nie informowali o całej sprawie, bowiem nie zidentyfikowani jeszcze znalezionej osoby. Nie wiadomo też, jaka była przyczyna śmierci. Są jednak pierwsze hipotezy, które mówią, co się stało.

Czytaj koniecznie: Trzydzieści pudeł ludzkich szczątków odnalezionych w Małopolsce [NOWE FAKTY I ZDJĘCIA]

Prawdopodobne jest, że zmarły utonął, a jego ciało rozerwały zwierzęta. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, iż zwłoki znajdowały się w jeziorze nawet kilka miesięcy. Onet podaje również, że ciało może należeć do poszukiwanego od września 2021 roku 71-latka z Ludźmierza. Mężczyzna był poszukiwany w rejonie Białego Dunajca, który wpada do Jeziora Czorsztyńskiego.

Zobacz koniecznie: Jezioro Czorsztyńskie coraz bardziej wysycha. Grozi nam wielka susza? [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy byłeś kiedyś nad Jeziorem Czorsztyńskim?
To w tym domu robotnicy budowlani przez przypadek, podczas prac remontowych odkryli częściowo zmumifikowane zwłoki noworodka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE