ATAK NOŻOWNIKA w Olsztynie! Podziurawił 27-latka. Mężczyzna walczy o życie. "Przyjął wiele ciosów"

2020-10-22 10:29
Atak nożownika w Olsztynie! Podziurawił 27-latka. Mężczyzna walczy o życie. Przyjął wiele ciosów
Autor: pixabay.com

Atak nożownika w Olsztynie. W nocy z 17 na 18 października 27-letni Filip został zaatakowany nożem na ul. Krasickiego na osiedlu Jaroty. Informację potwierdza rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie podkom. Rafał Prokopczyk. Trwa śledztwo w tej sprawie. Rodzina wystosowała dramatyczny apel z prośbą o pomoc w poszukiwaniach sprawcy.

Jak relacjonuje rodzina poszkodowanego mężczyzny do ataku miało dojść w nocy z 17 na 18 października między godz. 1.00 a 2.00 w nocy na ul. Krasickiego w Olsztynie na osiedlu Jaroty. - Ucierpiał Filip, syn mojej cioci, lat 27... brat, syn, ojciec, młody pełen życia człowiek. Przyjął wiele ciosów nożem. Leży w szpitalu, jego stan jest ciężki. Jesteśmy wszyscy zszokowani i zrozpaczeni - napisała pani Ewelina na Facebooku. Rodzina dowiedziała się o zdarzeniu w poniedziałek. Teraz apeluje, aby każdy, kto wie coś na temat zdarzenia, zgłaszał się na policję.

- Może ktoś ma prywatny monitoring w samochodzie, lub dostęp do monitoringu w okolicy, parking, przedszkole itp. może przejeżdżał ktoś taryfą i coś zauważył??? Może ktoś coś widział, słyszał!??? Pomóżmy policji złapać mordercę, bo inaczej nie można nazwać człowieka, który wbija komuś nóż w plecy! Proszę udostępniajcie, pomóżcie! - apeluje zrozpaczona kobieta.

W rozmowie z nami oficer prasowy olsztyńskiej policji podkom. Rafał Prokopczyk potwierdza, że takie zdarzenia miało miejsce. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo. Sprawą zajmuje się już prokuratura. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Zabójstwo w Olsztynie. Jest nagranie

Zabójstwo Filipa w Olsztynie. CZYTAJ WIĘCEJ:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE