W trakcie awantury kobieta ugodziła mężczyznę nożem.

i

Autor: wm.policja.gov.pl W trakcie awantury kobieta ugodziła mężczyznę nożem.

Bartoszyce: Dźgnęła nożem konkubenta! Na proces poczeka za kratami [WIDEO]

2020-02-07 10:10

Zarzut usiłowania zabójstwa przedstawił prokurator 29-letniej kobiecie, która rzuciła się z nożem na swojego konkubenta. Do dramatycznego wydarzenia doszło w weekend w jednym z domów w gminie Sępopol (woj. warmińsko-mazurskie).

Dramat w warmińsko-mazurskim! W niedzielę (2 lutego) w nocy w jednym z domów w gminie Sępopol (powiat bartoszycki) doszło do awantury pomiędzy 29-latką a jej konkubentem. Przyczyną nieporozumienia partnerów miał być alkohol. W trakcie awantury kobieta ugodziła mężczyznę nożem. Agresorka była pijana.

- Pokrzywdzony mężczyzna trafił do szpitala, a 29-latka do policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, w tym opinia biegłego lekarza pozwoliły na przedstawienie 29-latce zarzutu usiłowania zabójstwa - mówi Marta Kabelis, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

Sąd Rejonowy w Bartoszycach przychylił się do wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 29-latki na 3 miesiące. Za przestępstwo, o które podejrzana jest kobieta grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. To, co dokładnie zdarzyło się w jednym z domów w gminie Sępopol wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany