Wypadek

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie [Zdjęcia]

2023-03-27 10:33

Niebezpieczny poranek w Olsztynie. W poniedziałek (27 marca) przy ul. Bałtyckiej doszło do czołowego zderzenia osobowego volvo z ciężarowym iveco. Jedna osoba trafiła do szpitala. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Wypadek w Olsztynie. Utrudnienia w ruchu przy ul. Bałtyckiej

Komenda Miejska Policji w Olsztynie informuje o wypadku, do którego doszło w poniedziałek (27 marca) przy ul. Bałtyckiej. O poranku doszło tam do zderzenie czołowego volvo z ciężarowym iveco. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni kierujący volvo z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z iveco. Jedna osoba trafiła do szpitala. Utrudnienia potrwają przez około 3 godziny. Policja wyznaczyła objazdy przez Łupstych.

Na miejscu wypadku pracowali także strażacy, którzy zastali potężnie rozbity samochód osobowy, a w nim uwięzionego, przytomnego mężczyznę. Strażacy natychmiast przystąpili do wykonania dostępu do poszkodowanego. Przy pomocy hydraulicznych narzędzi ratowniczych usunęli dach z pojazdu oraz rozparli zdeformowane elementy karoserii, a także odciągnęli kolumnę kierowniczą. Poszkodowany został wydobyty z pojazdu i przekazany zespołowi Państwowego Ratownictwa Medycznego. 58-letni mężczyzna z licznymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Drugi uczestnik zdarzenia – kierowca zestawu ciężarowego nie odniósł obrażeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Policyjny pościg ulicami Gołdapi. Nie uwierzysz, ile punktów karnych dostał

Aktualizacja godz. 10:30

Komenda Miejska Policji w Olsztynie informuje, że ruch przy ul. Bałtyckiej po porannym zdarzeniu drogowym został odblokowany. Mundurowi apelują o ostrożną jazdę.

W poniższej galerii znajdziecie zdjęcia z wypadku

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
13-latka wpadła pod tramwaj. Szokujący wypadek w Gorzowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany