Szpital zakaźny w Ostródzie

i

Autor: PAWEŁ KICOWSKI/SUPER EXPRESS

Dziesięć ofiar koronawirusa na Warmii i Mazurach! Ogromny wzrost zakażeń!

2020-09-18 11:52

Koronawirus w Polsce. Nowe zakażenia na Warmii i Mazurach. W ciągu ostatniej doby lokalny sanepid odnotował aż 26 nowych zachorowań na COVID-19. Niestety, smutna wiadomość dotarła z Działdowa, gdzie z powodu koronawirusa zmarła już 10 osoba z województwa warmińsko-mazurskiego. Sprawdź szczegóły!

Koronawirus warmińsko-mazurskie: pacjentka nie żyje

Już 10 osób na Warmii i Mazurach zmarło z powodu koronawirusa. W piątek (18 września) lokalny sanepid poinformował, że walkę z COVID-19 przegrała 82-letnia kobieta w Działdowie. Pacjentka cierpiała na choroby współistniejące.

Niepokoi również kolejny duży wzrost zakażeń koronawirusem w woj. warmińsko-mazurskim. W ciągu ostatniej doby przybyło aż 26 nowych przypadków. Nowe ognisko COVID-19 jest w powiecie nidzickim, gdzie zachorowało aż 12 osób. Są to: chłopiec, 4 kobiety w średnim wieku, 3 starsze kobiety i 4 starszych mężczyzn.

Ognisko koronawirusa wykryto również w szpitalu w Działdowie. Tam zarażonych zostało 7 osób: młody mężczyzna, 4 mężczyzn w średnim wieku, starsza kobieta i starszy mężczyzna.

Koronawirus w Polsce. 77 tysięcy zakażonych

Pozostałe zakażenia dotyczą Olsztyna, gdzie jest najwięcej, bo 159 zarażonych, powiatu olsztyńskiego, iławskiego i giżyckiego. W sumie na Warmii i Mazurach już 1166 osób zachorowało na COVID-19. Wyzdrowiało 814 osób. Ostatniej doby walkę z koronawirusem wygrało troje pacjentów. Tymczasem w całej Polsce na koronawirusa zachorowało 77 328 osób. Zmarło 2270 pacjentów.

Sonda
Co sądzisz o seksie w miejscu publicznym?
Wypadek motocyklisty w Olsztynie