Ełk. Mężczyzna zasłabł w aucie na środku jezdni. Miał w sobie niezłą apteczkę

Kierowca
Autor: Pixabay Kierowca zasłabł podczas podróży i zatrzymał się na środku jezdni. Był pod wpływem narkotyków.

W Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) 29-letni mężczyzna zasłabł za kierownicą i zatrzymał swój pojazd na środku jezdni. Zaniepokojeni świadkowie wezwali pogotowie. Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji, ale wstępne badania wykazały, że ma w organizmie mieszankę narkotyków. Policjanci ustalili także, że jest poszukiwany, ponieważ unikał zasądzonej kary pozbawienia wolności za oszustwo.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 czerwca. Policjanci z Ełku dostali zgłoszenie o kierowcy, który zatrzymał swój samochód na środku jezdni. Jak się okazało było to spowodowane jego złym samopoczuciem. Mężczyzna miał drgawki i zasłabł za kierownicą. Załoga pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy, ale stwierdzono, że nie wymagał on hospitalizacji. Policjanci ustalili, że 29-latek jest osobą poszukiwaną do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo.

Ponadto wstępne testy wykazały mieszankę narkotyków w jego organizmie. Badanie pokazało obecność amfetaminy, marihuany i mefedronu. 29-latek został zatrzymany. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Za kierowanie pojazdem pod działaniem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pożar łodzi motorowej na Śniardwach. Nowe fakty w sprawie. Sternik był pijany

Pościg za pijanym kierowcą. Policjanci ostrzelali uciekający samochód
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE