Horror pod galerią! Dwóch nastolatków zranionych nożem

i

Autor: Shutterstock Zdj. ilustracyjne.

Policja zatrzymała 18-latka

Horror pod galerią! Dwóch nastolatków zranionych nożem

2023-09-27 8:11

W poniedziałek (25 września) wieczorem w pobliżu galerii handlowej w Olsztynie doszło do szarpaniny między młodymi osobami. Finał tej awantury był dramatyczny, ponieważ 15 i 17-latek zranieni nożem trafili do szpitala. W tej sprawie policjanci zatrzymali agresywnego, pobudzonego 18-latka, który nie potrafił się uspokoić nawet przy funkcjonariuszach. 18-latkowi została pobrana krew do badań pod kątem obecności środków odurzających w jego organizmie.

Awantura pod galerią handlową w Olsztynie. Dwóch nastolatków zranionych nożem

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek (25 września) wieczorem w pobliżu jednej z galerii handlowych na terenie Olsztyna. Do szpitala trafiły dwie młode osoby w wieku 15 i 17 lat. Policjanci zatrzymali 18-latka. Jego udział w zdarzeniu jest wyjaśniany.

Zranieni nożem 15 i 17-latek trafili do szpitala. Poszkodowanym pierwszej pomocy udzielili olsztyńscy policjanci oraz żołnierz po służbie. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 18-latka. Jego udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego postępowania. - Młody mężczyzna był pobudzony, agresywny, stawiał czynny opór, miał znieważyć i zaatakować interweniujących funkcjonariuszy - mówi mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. 18-latkowi została pobrana krew do badań pod kątem obecności środków odurzających w jego organizmie. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Olsztyn-Południe wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

CZYTAJ TAKŻE: Pijana 14-latka przed szkołą. "Nie pamięta z kim piła"

Nożownik ze Stalowej Woli zaatakował Cypriana w jego garażu