Kierowca tira skręcił na Zgon i staranował osobówkę! Potężne utrudnienia!

2020-07-09 22:50 Paweł Kicowski
Wypadek
Autor: Policja

Wypadek to nie przypadek. To niestety często brawura, zmęczenie i alkohol. W środę (8 lipca) kierowca ciężarówki również przecenił swoje możliwości i wymusił pierwszeństwo, doprowadzając do zderzenia z osobówką. Przez jego niefrasobliwość, inni kierowcy musieli stać w korku lub jechać objazdem, ponieważ droga K59 zablokowana była przez około 3,5 godziny.

Wypadek na drodze krajowej nr 59

W środę (8 lipca) przed godziną 9 w miejscowości Stare Kiełbonki na Mazurach doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierowca pojazdu ciężarowego jadąc od strony Piecek podjął manewr skrętu w kierunku miejscowości Zgon. Niestety przeszacował swoje możliwości i wymusił pierwszeństwo jadącej z naprzeciwka toyocie.

Kierowca osobówki bez żadnych szans na unikniecie zderzenia, wjechał w naczepę. W efekcie czego pasażerka osobówki została przewieziona na badania do szpitala. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Kierowca ciężarówki za swoją nieodpowiedzialność i popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Dodatkowo w efekcie jego nieodpowiedzialnego manewru droga K-59 była zablokowana przez około 3,5 godziny.

Kinga Duda na zakupach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.