Kino

i

Autor: Pixabay Kino plenerowe w Olsztynie. Pierwszy film już 4 lipca.

Kino pod chmurką

Kino plenerowe 2022 w Olsztynie. Film Almodovara już wkrótce!

2022-08-03 10:52

Mamy lato, a to oznacza wzrost zainteresowania na kino plenerowe. Pokazy filmowe na świeżym powietrzu są również w Olsztynie. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do Parku Podzamcze, gdzie do 15 sierpnia można było obejrzeć wielokrotnie nagradzane filmy w gwiazdorskiej obsadzie. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Letnie kino plenerowe w Olsztynie. W programie film Almodovara

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na kino plenerowe. Park Podzamcze kolejny raz gości wielbicieli kina "pod chmurką". W tym roku kino plenerowe w Olsztynie rozpoczęło się 4 lipca i potrwa do 15 sierpnia. W każdy poniedziałek po godz. 21 MOK zaprasza na bezpłatny seans. Letnie kino plenerowe jest częścią Olsztyńskiego Lata Artystycznego 2022. W tegorocznym programie znalazły się takie filmy jak C’mon C’mon" z nagrodzonym Oscarem Joaquinem Phoenixem w obsadzie, a także polska produkcja "Moje wspaniałe życie" z Agatą Buzek, Jackiem Braciakiem i Adamem Woronowiczem w rolach głównych.

Najbliższe film, jaki znalazł się programie letniego kina plenerowego w Olsztynie są "Matki równoległe" w reżyserii Pedro Almodóvara, z Penelope Cruz w obsadzie. Początek seansu w poniedziałek (15 sierpnia) o godz. 21. Wstęp wolny.

Sonda
Lubisz chodzić do kina?
Historyk MASAKRUJE film Gierek. Nieporozumienie i farsa! | Historia z Koprem