Koronawirus w Polsce. WAŻNA ZMIANA na Warmii i Mazurach [RAPORT, 28 maja]

2020-05-28 18:15 SCH
Szpital zakaźny w Ostródzie
Autor: PAWEŁ KICOWSKI/SUPER EXPRESS Szpital zakaźny w Ostródzie

Koronawirus w Polsce. Liczba osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 na Warmii i Mazurach wciąż wynosi 179. W czwartek (28 maja) nie odnotowano nowych przypadków zachorowania. Zmieniła się natomiast liczba ozdrowieńców. Sprawdź najnowszy raport z aktualnymi danymi o epidemii w woj. warmińsko-mazurskim!

Koronawirus na Warmii i Mazurach [NOWE DANE]

Dobra wiadomość z Warmii i Mazur jest taka, że liczba osób zakażonych koronawirusem utrzymuje się na poziomie 179 pacjentów. Rośnie za to liczba ozdrowieńców. W czwartek (28 maja) Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych dwóch ozdrowieńcach: młodym mężczyźnie z powiatu działdowskiego i dziewczynce z powiatu nowomiejskiego.

Jednocześnie przedstawiciele wojewody skreślili z listy ozdrowieńców zdublowany przypadek kobiety z powiatu nowomiejskiego. Po wszystkich zmianach wiemy, że walkę z koronawirusem w woj. warmińsko-mazurskim wygrało 149 pacjentów. Od początku epidemii zmarła jedna osoba.

Koronawirus warmińsko-mazurskie. Statystyki dają nadzieję

Co mówią pozostałe statystyki? Jak do tej pory na Warmii i Mazurach wykonano 24,5 tys. testów na obecność COVID-19. Hospitalizowanych jest 9 pacjentów. W kwarantannie przebywa 1111 osób, zaś pod nadzorem epidemiologicznym - 395. Tymczasem w całej Polsce liczba zachorowań na koronawirusa wzrosła do 22825 przypadków. Zmarło 1038 pacjentów.

Lekarz zrobił TEST na KORONAWIRUSA na WIZJI [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.