Szpital zakaźny w Ostródzie

i

Autor: PAWEŁ KICOWSKI/SUPER EXPRESS Szpital zakaźny w Ostródzie

Koronawirus w warmińsko-mazurskim. Najnowsze informacje o liczbie zakażonych, wyzdrowiałych i zmarłych [RAPORT]

2020-04-08 7:23

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Ile osób w naszym regionie jest zakażonych koronawirusem? Ilu pacjentów wyzdrowiało? Ile osób zmarło na COVID-19? Sprawdź aktualne dane w codziennym raporcie dotyczącym epidemii w woj. warmińsko-mazurskim!

Koronawirus warmińsko-mazurskie [AKTUALIZACJA]

Liczba zachorowań na koronawirusa na Warmii i Mazurach zbliża się do 100. Na razie zarażonych jest 87. Ale są też dobre informacje. Rośnie liczba ozdrowieńców. Według ostatnich danych Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, z koronawirusem uporało się 10 pacjentów. Niestety, jedna osoba zmarła po zakażeniu COVID-19. Najwięcej zachorowań stwierdzono w powiecie nowomiejskim (26).

Bezobjawowy koronawirus. Co może niepokoić?

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Ponad 5 tys. osób w kwarantannie

Co mówią inne statystyki? Niestety, znowu ponad 5 tys. osób w woj. warmińsko-mazurskim przebywa w kwarantannie domowej. Pod nadzorem epidemiologicznym są 1834 osoby. Hospitalizowano 58 pacjentów, a wykonano 4344 testy na obecność COVID-19.

Wiemy, kiedy wrócisz do pracy! Naukowcy wyliczyli

Koronawirus w Polsce: Prawie 5 tys. chorych

Tymczasem w Polsce, według ostatnich danych Ministerstwa Zdrowia, koronawirusem zaraziło się już prawie 5 tys. osób. Dokładne statystyki mówią o 4848 zachorowaniach. Zmarło 129 pacjentów. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o epidemii, kliknij TUTAJ.

Koronawirus. Posłuchaj o faktach i mitach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Super Raport 7.04 - Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Gawkowski, Marcin Kierwiński, Igor Tuleya

Koronawirus na Warmii i Mazurach