Koszmar na drodze w Kętrzynie. Tragiczny wypadek, 66-latek zginął na miejscu

i

Autor: Policja Koszmar na drodze w Kętrzynie. Tragiczny wypadek, 66-latek zginął na miejscu

Śmiertelny wypadek

Koszmar na drodze w Kętrzynie. Tragiczny wypadek, 66-latek zginął na miejscu

2022-09-30 11:42

Tragedia w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie). Nie żyje 66-letni mężczyzna, który brał udział w wypadku drogowym. 66-latek jadący motorowerem, zderzył się z motocyklistą. Droga jest zablokowana, na miejscu pracują policjanci oraz prokurator.

Śmiertelny wypadek drogowy w regionie. Oficer prasowa policji w Kętrzynie Ewelina Piaścik poinformowała PAP, że do tragicznego zdarzenia doszło w północnej części miasta, z której wyjeżdża się w kierunku Św. Lipki i Reszla. - Motorowerzysta chciał skręcić w lewo i uderzył w niego motocyklista, który jechał za nim. Motocyklista chciał podjąć manewr wyprzedzania - podała policjantka.

W piątek (30 września) około godz. 09:30 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że w rejonie ronda ks. Wojciecha Rogaczewskiego w Kętrzynie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch motocykli. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. - Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia wynika, że na Alei Pileckiego kierujący motocyklem 45-latek podczas manewru wyprzedzania uderzył w kierującego motorowerem, który to z kolei rozpoczął manewr skrętu w lewo - podaje Ewelina Piaścik. 66-letni mieszkaniec Kętrzyna zginął na miejscu. Wszystkie czynności wykonywane na miejscu tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego są wykonywane pod nadzorem prokuratora.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają