Mężczyzna łowiący w przerębli

i

Autor: Shutterstock Mężczyzna łowiący w przerębli

Służby przekazały tragiczne wieści!

Koszmarny finał poszukiwań wędkarza w jeziorze Gil Mały. Znaleziono ciało 63-latka

2022-12-17 15:20

Tragiczny finał poszukiwań 63-latka w jeziorze Gil Mały. Służby odnalazły ciało mężczyzny. Przypomnijmy, że w piątek po południu 63-latek poszedł razem z kolegą łowić ryby. Niestety, w pewnym momencie załamał się po nim lód.

Jezioro Gil Mały. Pod wędkarzem załamał się lód. Znaleziono ciało

W piątek (16 grudnia) po południu 63-letni mężczyzna udał się z kolegą na wędkowanie na zamarzniętej tafli jeziora Gil Mały. Podczas połowu doszło do tragedii. Pod 63-latkiem załamał się lód. Mężczyzna wpadł do wody. Kolega próbował ratować tonącego i jednocześnie wezwał pomoc. O zdarzeniu powiadomiono służby. Rozpoczęto poszukiwania, ale ze względu na zapadający zmrok akcję przerwano. Wznowiono ją w sobotę (17 grudnia) przed południem.  Ich finał jest tragiczny. Około 50 metrów od brzegu, na głębokości 3 metrów, znaleziono zwłoki. - Nie przeprowadzono jeszcze identyfikacji ciała. Na miejsce udaje się prokurator z technikiem kryminalistycznym i grupą dochodzeniowo-śledczą - informuje podkom. Michał Przybyłek z policji w Ostródzie.

Mazurscy ratownicy apelują, aby nie wchodzić na lód! Jest on bardzo cienki, bo jeziora zaczęły zamarzać dopiero w ostatnich dniach.

Sonda
Czy łowiłeś kiedyś ryby na zamarzniętym jeziorze?
O krok od tragedii. Pod 4-latkiem załamał się lód
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany