34-latek odpowie za posiadanie narkotyków

i

Autor: wm.policja.gov.pl 34-letni mężczyzna z Olsztyna odpowie za posiadanie amfetaminy i marihuany.

Leżał w wannie i bełkotał, przeszkadzając sąsiadom. Odpowie za posiadanie narkotyków

2020-05-11 10:23

Olsztyńscy policjanci interweniowali w sprawie mężczyzny, który swoim głośnym zachowaniem zakłócał spokój innym mieszkańcom. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenia, okazało się, że 34-latek nabroił znacznie bardziej.

W ubiegłym tygodniu oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który zachowuje się głośno, krzyczy i zakłóca spokój innym mieszkańcom.

Na miejsce został wysłany patrol z Wydziału Zabezpieczenia Miasta, który zastał 34-latka... lężacego w wannie w łazience. Mężczyzna był pobudzony, krzyczał i wypowiadał się nielogicznie. Jego zachowanie wskazywało, że mógł być pod działem narkotyków. 34-latek został zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W trakcie interwencji policjanci zauważyli w pokoju 34-latka słoiki z zawartością suszu roślinnego i białym proszkiem. W trakcie dalszego przeszukania kolejne używki znaleziono w lodówce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana o łącznej masie ok. 300 gramów. Materiał został przekazany do dalszych badań laboratoryjnych.

34-latek po wyjściu ze szpitala został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Zaatakował nożem ratownika medycznego. Był kompletnie pijany

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki