Luzowanie obostrzeń. Do kiedy noszenie maseczek w warmińsko-mazurskim?

Maseczka
Autor: Pixabay Luzowanie obostrzeń. Do kiedy noszenie maseczek w warmińsko-mazurskim?

Luzowanie obostrzeń. Do kiedy noszenie maseczek w warmińsko-mazurskim? 28 kwietnia rząd przedstawił listę nowych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa w Polsce. Wiele wskazuje na to, że rząd zdecyduje się na luzowanie obostrzeń w całym kraju. Czy jest możliwe, aby rząd zniósł obowiązek noszenia maseczek? Do kiedy trzeba będzie nosić maseczki? Ten obowiązek zastanawia wiele osób. Do kiedy będzie trzeba nosić maseczki w warmińsko-mazurskim?

Luzowanie obostrzeń. Do kiedy maseczki obowiązkowe w warmińsko-mazurskim?

Konferencja ministra zdrowia dotycząca luzowania obostrzeń ma odbyć się w środę, 28 kwietnia. Tego dnia dowiemy się, jakie rząd podjął decyzje w sprawie restrykcji związanych z epidemią koronawirusa w Polsce.

Wielu Polaków zastanawia jednak, do kiedy będą noszone maseczki. Czy możliwe jest zniesienie obowiązku noszenia maseczek w warmińsko-mazurskim? Co zdecydował polski rząd?

Od 15 maja nastąpi zniesienie obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Jeżeli wskaźnik zakażeń na 100 tys. osób spadnie poniżej 15 – możliwe będzie zniesienie obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Bez zmian pozostanie obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki w pomieszczeniach zamkniętych.

Express Biedrzyckiej - Magdalena Sroka: Nie będzie rządu tymczasowego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE