Luzowanie obostrzeń w warmińsko-mazurskim. Nauka w klasach I-III. Minister zdrowia podjął decyzję

Adam Niedzielski
Autor: Marcin Gadomski / SUPER EXPRESS

Luzowanie obostrzeń w warmińsko-mazurskim. Kiedy obostrzenia w warmińsko-mazurskim zostaną ograniczone? W środę, 21 kwietnia, ma miejsce posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Podczas spotkania podjęte będą decyzje w sprawie ewentualnego luzowania obostrzeń, wprowadzonych z powodu trzeciej fali pandemii koronawirusa w Polsce. Później ma się też odbyć konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Szef resortu przedstawi decyzje, co do ewentualnego luzowania obostrzeń. Spekuluje się o regionalizacji obostrzeń. Czy województwo warmińsko-mazurskie znajdzie się w strefie luzowania obostrzeń?

Kiedy luzowanie obostrzeń w warmińsko-mazurskim? Konferencja ministra zdrowia

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w środę, 21 kwietnia w całej Polsce odnotowano 13926 nowych przypadków zakażenia koronawirusem Z powodu COVID-19 zmarło 201 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 539 osób. Najwięcej zakażonych pochodzi z województw: śląskiego (2573), mazowieckiego (1615) i wielkopolskiego (1429). Wśród województw z najmniejszą liczbą zakażeń znajduje się woj. warmińsko-mazurskie (336 przypadków).

Wiele wskazuje na to, że w środę, 21 kwietnia, minister zdrowia Adam Niedzielski, po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, ogłosi luzowanie części obostrzeń i podzielenie Polski na strefy. Bardzo możliwe, że obostrzenia będą luzowane w warmińsko-mazurskim.

Na czym ma polegać luzowanie obostrzeń w warmińsko-mazurskim? Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że od poniedziałku, 26 kwietnia, nauka w klasach I–III będzie odbywać się w systemie hybrydowym.

Luzowanie obostrzeń w warmińsko-mazurskim. Na początek szkoły?

Na czym ma polegać luzowanie obostrzeń w warmińsko-mazurskim? Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że od poniedziałku, 26 kwietnia, nauka w klasach I–III będzie odbywać się w systemie hybrydowym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Konferencja Adama Niedzielskiego. Luzowanie obostrzeń koronawirusowych. Co postanowił rząd? [RELACJA NA ŻYWO]

Konferencja ministra Dworczyka. Nowy harmonogram szczepień
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE