Zginęła jadąc do mamy

Magda osierociła 3-letniego Nikosia. Koszmarny wypadek przerwał plany o ślubie [Zdjęcia]

2023-01-25 11:57

Magda miała zaledwie 25 lat. Trzy lata temu na świat przyszedł jej syn, Nikoś. Była zaręczona, planowała ślub. Wspaniałe plany w jednej chwili przerwał koszmarny wypadek, do którego doszło we wsi Przystań, niedaleko Węgorzewa. Na śliskiej drodze samochód prowadzony przez 25-latkę wjechał w drzewo. Magda nie przeżyła.

Tragiczny wypadek we wsi Przystań. 25-latka wjechała w drzewo, nie przeżyła

Czwartek (19 stycznia) był dniem trudnym do jazdy po drogach Warmii i Mazur. Niewiele wcześniej spadł śnieg. Na drogach zrobiło się ślisko, a meteorolodzy ostrzegali kierowców przez niebezpieczeństwem na drodze. Około godz. 10 węgorzewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Trygort-Przystań. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. - Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca audi na łuki drogi, prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków i uderzyła w drzewo - mówiła po wypadku st. asp. Agnieszka Filipska z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji, 25-letnia mieszkanka powiatu węgorzewskiego zmarła.

Kilka dni po tragedii na miejscu wypadku wciąż płoną znicze. Ofiara wypadku to 25-letnia Magda. Feralnego dnia chciała się spotkać z rodziną. - Spieszyła się do swojej mamy, która mieszka w Węgorzewie - mówi pani Anna z Radziej. To ogromna tragedia, ponieważ Magda osierociła 3-letniego syna Nikosia. Młoda kobieta miała też wspaniałe plany. - Magda miała zamiar wziąć ślub z Adamem, byli zaręczeni, miała całe życie przed sobą - zdradza w rozmowie z "Super Expressem" pani Anna. Kobieta zdaje sobie sprawę, że droga, na której zginęła Magda, nie należy do bezpiecznych. - Wiem, że ten odcinek drogi jest bardzo wąski, nie wiadomo co dokładnie się stało, można gdybać, ale to nie zwróci życia Magdzie, jedynie co możemy zrobić to modlić się za nią - kończy kobieta.

Magda osierociła 3-letniego Nikosia. W poniższej galerii zobaczysz zdjęcia z tragicznego wypadku pod Węgorzewem

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Kompletnie pijany rowerzysta zabił kobietę. Tragiczny wypadek w Zielonej Górze
Listen to "Drastyczne wypadki drogowe oczami ratownika. DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają