Makabryczne odkrycie w lesie pod Olsztynem. Tragiczny finał poszukiwań 18-letniego Konrada

i

Autor: KMP Olsztyn Makabryczne odkrycie w lesie pod Olsztynem. Tragiczny finał poszukiwań 18-letniego Konrada

Śmierć 18-latka

Makabryczne odkrycie w lesie pod Olsztynem. Tragiczny finał poszukiwań 18-letniego Konrada

2022-11-24 15:49

Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania zaginionego 18-letniego Konrada z Dywit (woj. warmińsko-mazurskie). Ciało chłopaka zostało znalezione w lesie niedaleko miejscowości Kieźliny pod Olsztynem. Trwa wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn śmierci Konrada.

18-letni Konrad znaleziony w lesie. Zaginiony chłopak nie żyje

W czwartek (24 listopada) na terenie leśnym w pobliżu miejscowości Kieźliny (powiat olsztyński) zostało znalezione ciało zaginionego 18-latka z Dywit. Konrad był poszukiwany od kilku dni. - Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator - mówi Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Ciało 18-latka zostało zabezpieczone do prosektorium. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora, które mają na celu wyjaśnić okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

W poszukiwaniach zaginionego uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Koordynacją działań poszukiwawczych zajęli się funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z KMP w Olsztynie. Byli oni wspierani przez funkcjonariuszy z KWP w Olsztynie, nurków z KM PSP w Olsztynie, OSP Kieźliny, a także strażaków ochotników z Brąswałdu i Spręcowa. W działaniach uczestniczyli również żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Grupa Ratownictwa PCK Olsztyn oraz Mazurska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Olecka.

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?
Włodzimierz Cimoszewicz o : "Trudno jest sobie rzeczywiście wyobrazić koniec tej wojny na polu bitwy" [Express Biedrzyckiej]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE