Mała dziewczynka z pochyloną głową przy drodze. Kierująca odkryła przerażająca prawdę!

i

Autor: Archiwum prywatne / Facebook Mała dziewczynka z pochyloną głową przy drodze. Kierująca odkryła przerażająca prawdę!

Tajemnicze zdarzenie

Mała dziewczynka z pochyloną głową przy drodze pod Iławą. Kierująca odkryła przerażająca prawdę! [WIDEO]

2022-09-09 15:26

Kobieta, która wracała późnym wieczorem do domu, zobaczyła przy drodze małą dziewczynkę, która stało nieruchomo z pochyloną głową. Do zdarzenia doszło na trasie Stradomno-Laseczno pod Iławą. Kierująca intuicyjnie nie zatrzymała się, by jej pomóc, bo cała sprawa wydała jej się podejrzana. Gdy wróciła do domu, zorientowała się, że sama mogła potrzebować pomocy.

Mała dziewczynka z pochyloną głową przy drodze. Kierująca odkryła przerażająca prawdę!

Co robiła późnym wieczorem mała dziewczynka na trasie Stradomno-Laseczno pod Iławą? Była ubrana cała na biało i miała plecak - poza tym stała nieruchomo pochylona i się nie ruszała. Zauważyła ją wracająca do domu kobieta, ale w ostatnim odruchu postanowiła się nie zatrzymywać, przeczuwając zagrożenie. Po kilku minutach wróciła jednak na miejsce, ale dziewczynki już nie było. Kobieta wróciła do domu i znalazła na jednym z portali informację, choć pochodzącą sprzed kilku lat, że w ten sposób mogą działać złodzieje samochodów. Stawiając przy drodze manekina, który do złudzenia przypomina dziewczynkę, liczą, że zatroskani o jej los kierowcy zatrzymają swoje auto, co stworzy im możliwość kradzieży. Czy do takiego samego procederu doszło pod Iławą?

Czytaj też: Odebrali telefon, w słuchawce głos dziecka: "Tata bije mamę". Przerażone maluchy uratowały 36-latkę z Bartoszyc

Sonda
Czy padłeś kiedyś ofiarą oszustwa?
Lublin: 54-latka zatrzymana za handel ludźmi

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki