Mistrz Polski Juniorów w Indykpolu AZS Olsztyn. Jakub Czerwiński nowym przyjmującym akademików [AUDIO,WIDEO]

2020-07-08 15:04 AK
Jakub Czerwiński przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował Indykpol AZS Olsztyn
Autor: Indykpol AZS Olsztyn Mistrz Polski Juniorów zagra w Indykpolu AZS Olsztyn

Skład Indykpolu AZS Olsztyn wyraźnie się odmłodził. Do drużyny z Kortowa dołączył właśnie kolejny, tym razem niespełna dwudziestoletni zawodnik. Jakub Czerwiński ma 19 lat, pochodzi z Wągrowca. Pierwsze kroki w siatkówce stawiał w NTS Trójka Nakło.

Mimo młodego wieku, Czerwiński ma na koncie sporo sukcesów m.in. trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski młodzików (2015 r.) i w Mistrzostwach Polski kadetów (2016 r.). Największym sukcesem młodego siatkarza jest tytuł Mistrza Polski juniorów z 2019 roku. Czerwiński zdobył go w barwach Trefla Gdańsk, zgarniając również statuetkę dla najlepszego przyjmującego turnieju. W minionym sezonie Czerwiński, brał udział w rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi w zespole SMS Spała. Sezon 2020/2021 będzie debiutem dla młodego przyjmującego na PlusLigowych parkietach.

Pojawiła się fajna oferta z Indykpolu AZS Olsztyn i zdecydowałem, że czas sprawdzić się w PlusLidze– mówi Jakub Czerwiński.Mam tutaj starszych kolegów, z którymi konsultowałem ten wybór. Doradzali mi to miejsce, dlatego wybrałem klub z Olsztyna. Jestem bardzo podekscytowany i nie mogę doczekać się nowego sezonu-dodaje nowy przyjmujący akademików.

Jakub Czerwiński przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował Indykpol AZS Olsztyn

Młody przyjmujący z olsztyńskim klubem związał się na trzy sezony. Jakub Czerwiński w Indykpolu AZS Olsztyn zagra z numerem 9.  

Jakub Czerwiński przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował Indykpol AZS Olsztyn

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.