Mrągowo. Matka stanie przed sądem. Miała 2,8 promila i dzieci pod opieką

2021-10-26 8:00
Pijana kobieta
Autor: Pixabay W Mrągowie pijana matka miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Zdj. ilustracyjne.

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie matka, która mając blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie „opiekowała” się dziećmi. W weekend policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Mrągowie, pijana kobieta sprawuje opiekę na dwójką małych dzieci.

W sobotę (23 października) po godzinie 18:00 oficer dyżurny mrągowskiej policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta, nietrzeźwa matka sprawuje opiekę na dwojgiem małych dzieci. - Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. W mieszkaniu zastali kobietę wraz z dziećmi - mówi asp. Dorota Kulig, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie. Funkcjonariusze sprawdzili jej stan trzeźwości. Niestety, przypuszczenia osoby zgłaszającej się potwierdziły. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w swoim organizmie blisko 2,8 promila alkoholu. W tym stanie kobieta nie mogła „opiekować się” swoimi dziećmi, które zostały przekazane pod opiekę najbliższej rodzinie. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Samochód zapalił się podczas jazdy. Chwile grozy w Olsztynie [WIDEO]

Sonda
Czy kary za przemoc wobec dzieci powinny być bardziej surowe?
2-latek wypadł z okna! Matka piła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE