Bohaterka w mundurze

Na Mazurach jak w "Słonecznym patrolu". Policjantka Pamela uratowała tonące dzieci [Zdjęcia]

2023-07-08 4:30

Pamela Anderson? Warmińsko-mazurscy policjanci mają swoją bohaterkę. Też ma na imię Pamela i w odróżnieniu od aktorki ze "Słonecznego patrolu", naprawdę ratuje ludzkie życie. Sierż. Pamela Banach służy od czterech lat i - jak sama przyznaje - imię zobowiązuje do funkcji policyjnego wodniaka.

Policjantka Pamela pracuje na wodzie. Ratuje ludzkie życie

Sierżant Pamela Banach jest policjantką od czterech lat. Służbę pełni w Referacie Patrolowo- Interwencyjnym w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu. W sezonie letnim zmienia granatowy mundur na strój policyjnego wodniaka i dba o bezpieczeństwo na mazurskich jeziorach. Nadaje się do tego jak mało kto. Będąc już policjantką zdobyła uprawnienia stermotorzysty i ratownika wodnego, z czego jest bardzo dumna. Jak sama mówi zawsze chciała pływać policyjną łódką i pełnić służbę na wodzie.

W jej pracy nie może zabraknąć odniesień do kultowego już serialu "Słoneczny patrol". Wielu z nas pamięta przygody grupy ratowników z Los Angeles. W zespole pracowała m.in. piękna C.J. Parker grana przez Pamelę Anderson, do której przed telewizorami wzdychali mężczyźni z całego świata. Sierż. Banach zdaje sobie z tego sprawę i dodaje żartobliwie, że imię Pamela zobowiązuje.

Praca w policji różni się jednak od świata serialowego. Pracując na wodzie chodzi o ratowanie ludzkiego życia. Tak było kilka tygodni temu na jeziorze Bełdany, gdzie sierż. Pamela Banach wyciągnęła z wody troje dzieci w wieku 4-10 lat, które wraz z rodzicami wpadły do jeziora po tym, jak przewrócił się ich jacht. Szybka i skuteczna reakcja służb zapobiegła tragedii. Policjantka ma na swoim koncie więcej tego typu osiągnięć. Właśnie o takich bohaterach powinno się kręcić seriale!

Policjantka Pamela ratuje ludzkie życie. Zdjęcia w poniższej galerii

Sonda
Pamiętasz "Słoneczny Patrol"?
Gwiazda serialu „Skazana” szczerze o aktorstwie. Wyznała, co jest dla niej najgorsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany