Naprawiali platformę koło Ełku. Tragiczny finał! Po ich koledze została tylko czapka!

2022-01-23 11:07
Naprawiali platformę koło Ełku. Nagle zniknął ich kolega. Koszmarny finał poszukiwań
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Naprawiali platformę koło Ełku. Nagle zniknął ich kolega. Koszmarny finał poszukiwań

Koszmarny finał poszukiwań 47-letniego pracownika żwirowni. Mężczyzna zaginął w momencie, gdy koledzy zostawili go na platformie. Po dwóch godzinach odnaleziono ciało. - Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności - wyjaśnia w rozmowie z PAP Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Polska Agencja Prasowa podaje, że do wypadku doszło w minioną sobotę (22.01.2022) w miejscowości Niedźwiedzkie w powiecie ełckim (woj. warmińsko-mazurskie), gdy trzech pracowników naprawiało platformę do wydobywania kruszywa spod wody. Nikt nie miał prawa spodziewać się dramatycznych wydarzeń. - W trakcie naprawy dwóch mężczyzn odpłynęło łódką po niezbędny sprzęt, pozostawiając na platformie kolegę. Gdy wrócili po pewnym czasie na miejsce, mężczyzny nie było. Pozostała na platformie jedynie czapka. Rozpoczęły się poszukiwania - czytamy w materiale PAP. Niestety biorącym w nich udział nie pomagały warunki atmosferyczne. Wkrótce nadeszły wieści najgorsze z możliwych.

Czytaj też: Zbrodnia w Kętrzynie. Demony kazały Kamilowi wymordować rodzinę

- Akcja była trudna z uwagi na warunki pogodowe. Po dwóch godzinach poszukiwań odnaleziono ciało 47-letniego mężczyzny. Policja i prokuratura ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia - poinformowała Polską Agencję Prasową w niedzielę Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Rodzinie i najbliższym mężczyzny składamy wyrazy głębokiego współczucia. O szczegółach dotyczących śledztwa będziemy wkrótce informować w naszym lokalnym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Poszukiwania zaginionego wędkarza w jeziorze Szeląg Wielki niedaleko Ostródy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE