Zbrodnia w Kętrzynie. Demony kazały Kamilowi wymordować rodzinę

2022-01-21 18:54
Kętrzyn. Kamil K. miał zabić matkę
Autor: Paweł Kicowski/Super Express Kamil K. jest oskarżony o zabójstwo matki i znieważenie zwłok. 34-latek przyznaje się do winy.

To była potworna egzekucja na własnej matce. Kamil K. z siekierą w dłoni rzucił się na nią. Uderzał w głowę raz za razem. Gdy Anna K. (+ 61 l.) wyzionęła ducha, jej oprawca miał zamiar zabić dalszą rodzinę. Na szczęście został zatrzymany. Stwierdził, że do morderstwa nakłaniał go głos demonów.

Ciało Anny K. odkryto 19 stycznia w jej mieszkaniu przy ul. Sikorskiego w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie). Rzut oka wystarczył, by zrozumieć, że została brutalnie zamordowana. – Przyczyną zgonu były rany tłuczone głowy oraz ponad dwadzieścia ran kłutych – mówi Krzysztof Stodolny z Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. Policjanci założyli, że stoi za tym jej syn Kamil K. Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna już raz zabił. 14 lat temu zakatował babcię. Tamte wydarzenia wciąż ma przed oczyma pani Halina, sąsiadka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kamil był postrachem Kętrzyna: "Głosy kazały mu wymordować rodzinę". Krwawe kulisy straszliwej zbrodni

Było słychać krzyki. Pobiegłam tam. Otworzyłam drzwi sąsiadów i zobaczyłam, jak Kamil pogrzebaczem okłada po głowie matkę i ciotkę, a na podłodze leży babcia. Krzyczał, że głosy demonów kazały mu wymordować rodzinę. Miał przerażający wzrok. Oczy, których nigdy nie zapomnę.

Kamil K. chciał też zabić ciotkę

Wtedy Kamil K. trafił do zamkniętego zakładu psychiatrycznego. Został wypuszczony na wolność ponad rok temu. Ludzie unikali go jak ognia. – Wszyscy się go bali – kwituje sąsiadka. Na szczęście policji szybko udało się wpaść na trop mordercy. Został złapany kilka godzin po odnalezieniu zwłok. Zmierzał do mieszkania cioci. Chciał zabić również ją.

Ludzie są wstrząśnięci losem Anny K. – Była wesołą, pogodną osobą, lubiła podróże, jazdę rowerem. Jak można było taką bestię wypuścić na wolność? Bez żadnej kontroli – zadaje sobie pytanie pani Katarzyna, znajoma zamordowanej. Kamil K. usłyszał zarzuty morderstwa oraz zbezczeszczenia zwłok, bo masakrował ciało matki już po jej śmierci. Do wszystkiego się przyznał.

Zbrodnia w Kętrzynie. Syn przyznał się do zabicia matki. Zobacz zdjęcia

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Zabójstwo w Dobrym Mieście
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE