Wstrząsające kulisy zbrodni w Kętrzynie. Syn miał zadać matce ponad 20 ciosów!

2022-01-21 15:16
Zbrodnia w Kętrzynie. Demony kazały mu wymordować rodzinę
Autor: Paweł Kicowski/Super Express Zbrodnia w Kętrzynie. Demony kazały mu wymordować rodzinę

Prokuratura w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie) skierowała do miejscowego sądu wniosek o tymczasowy areszt dla Kamila K. 34-letni mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo oraz znieważenie zwłok swojej 61-letniej matki Anny K. 34-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Szczegóły zbrodni w Kętrzynie podane przez prokuraturę są wstrząsające.

W piątek (21 stycznia) Prokurator Rejonowy w Kętrzynie skierował do Sądu Rejonowego w Kętrzynie wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 34-letniego Kamila K. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojej matki, 61-letniej Anny K. Szczegóły zbrodni w Kętrzynie są wstrząsające. Z zebranego materiału dowodowego wynika, że Kamil K. miał dokonać zabójstwa w jednym z mieszkań przy ul. Sikiorskiego. - Zadał swojej matce kilka uderzeń narzędziem twardym, tępokrawędzistym, powodując rozległe urazy głowy, a nadto spowodował obrażenia w postaci ponad dwudziestu ran kłutych zadanych w różne części ciała, skutkujące zgonem kobiety - poinformował Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. 34-letni Kamil K. usłyszał też zarzut znieważenia zwłok przy pomocy noża. Miało do tego dojść między 17 a 19 stycznia 2022 r., bezpośrednio po zabójstwie. Kamil K. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Mężczyźnie grozi dożywocie.

CZYTAJ TEŻ: Kamil był postrachem Kętrzyna: "Głosy kazały mu wymordować rodzinę". Krwawe kulisy straszliwej zbrodni

Zabójstwo 61-latki w Kętrzynie. Zobacz zdjęcia

Mroczna przeszłość Kamila K.

Przypomnijmy, że wiele lat temu Kamil K. także zabił członka swojej rodziny. Do tragedii doszło pod Kętrzynem, pod koniec 2007 roku. Nastoletni wówczas K. skatował na śmierć swoją babcię 72-letnią Antoninę B. Dotkliwie pobił również swoją matkę i ciotkę. Policjanci szybko złapali Kamila K., który miał trafić do więzienia za zabójstwo, ale ostatecznie leczył się w szpitalu psychiatrycznym, skąd wyszedł w 2020 r.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kamil zaszlachtował własną matkę?! Na jaw wychodzi jego mroczna przeszłość. "Zadawał cios za ciosem..."

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE